بیمه حمل و نقل

بیمه حمل و نقل کالا بیمه ای است که به موجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گزار دریافت می کند متعهد می شود در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهای موضوع بیمه چنانچه، کالا تلف شده و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گزار در رابطه با این خطرات هزینه ای متحمل شود، زیان وارده را بپردازد .

اطلاعات بیشتر

بیمه حمل و نقل صادراتی

کالاهایی که توسط صادرکنندگان جهت عرضه در بازار جهانی به خارج از کشور ارسال می‌گردد، تحت عنوان بیمه های صادراتی تحت پوشش بیمه ‌ای قرار می‌گیرند و کلیه صادرکنندگان کالا به این بیمه نامه نیاز دارند.

درخواست بیمه اطلاعات بیشتر

بیمه حمل و نقل وارداتی

کالاهایی که بنا به مصالح مملکتی و نیازهای اقتصادی کشور از خارج وارد کشور می‌گردند، تحت عنوان بیمه‌های وارداتی تحت پوشش بیمه‌ای قرار می‌گیرند و مبدأ آن کشور خارجی و مقصد آن ایران می باشد.

درخواست بیمه اطلاعات بیشتر

بیمه کشتی

تنوع حوادث ، نگرانی از اموال در مقابل خطرات و همچنین مسئولیت های قانونی مالکان کشتی در مقابل دیگران ایجاب می نماید تا درجهت حفظ اموال و همچنین مسئولیت مالکان، کشتی خود را بیمه نمایند.کلیه شرکت های حمل و نقل دریایی، صاحبان و تولید کنندگان کشتیها و لنجهاو وسایل موتوری دریایی که دارای گواهینامه ثبت و گواهینامه موسسه رده بندی باشند به این بیمه نامه نیاز دارند.

درخواست بیمه اطلاعات بیشتر

بیمه حمل و نقل داخلی

کالایی که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی در داخل کشور از شهری به شهر دیگر جابجا می‌شوند، تحت عنوان بیمه‌های داخلی تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

درخواست بیمه اطلاعات بیشتر

بیمه حمل و نقل ترانزیت

بیمه های حمل و نقل ترانزیت بیمه‌نامه‌ای می‌باشند که برای بیمه نمودن کالایی که از کشوری خارجی حرکت کرده و به کشور خارجی دیگری می‌روند استفاده می‌شود.

درخواست بیمه اطلاعات بیشتر

بیمه هواپیما

 به منظور بیمه‌کردن انواع هواپیماهای مسافربری و باری، هلیکوپتر و انواع هواپیماهای سبک و فوق سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلیه تولید کنندگان و مالکان ، بهره برداران و یا در اختیار دارندگان انواع هلیکوپترها و هواپیماهای سبک و فوق سبک به این بیمه نامه نیاز دارند.

درخواست بیمه اطلاعات بیشتر

بیمه پول

از رشته های بیمه ای زیر مجموعه بیمه های کشتی ، هواپیما و حمل کالا ، بیمه پول در صندوق و پول انتقالی ( در راه ) می باشد در این بیمه نامه انواع پول نقد شامل انواع پول رایج (اسکناس ، مسکوکات ) و ارز و پول غیر نقد شامل انواع چک، سفته، تمبر، اوراق قرضه و مشارکت، شمش و سکه های طلا و نقره طی انعقاد یک قرارداد کلی تحت پوشش قرار می گیرند .

درخواست بیمه اطلاعات بیشتر

 

ما دوست نداریم شما ضرر وزیان کنید.

خیلی از افراد بخاطر فراموشی تمدید بیمه دچار ضرر وزیان شدند.

اطلاعات بیمه خود را در کادر زیر ثبت کنید تا در قبل از زمان تمدید شما را مطلع کنیم.

 

[ux_text line_height=”3″ text_align=”center”]

[

فرم یادآوری تمدید بیمه نامه

  • YYYY slash MM slash DD

[/ux_text]