بیمه فروش

نماینده رسمی بیمه ایران

 مجوز صدور : کلیه رشته های بیمه ای

کد نمایندگی :۴۴۲۸

 

شروع فعالیت :

از اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۶ به همراه تیم تحصیلکرد ماموریت و سفر خودرا آغاز کردیم و در طول این همه این سال ها همواره تلاش کردیم درکنارشما همسفران ( بیمه گذاران ) عزیز باشیم و لحظات شاد و آرامی را برایتان خلق و مایه آرامش خاطرتان باشیم.

مزیت ما :

مزیت ما تسلط وآشنایی کامل مدیریت و همکاران به مجموعه قوانین بیمه و قوانین مورد لزوم و استفاده از دانش روز و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت است همین امر باعث گردیده تا با تجزیه و تحلیل و ارزیابی صحیح و دقیق از ریسک ها ،مشاوره ها و بیمه های مورد نیاز به بیمه گذاران ارائه گردد.

هدف ما :

هدف ما همیشه کمک به شما بیمه گذاران عزیز بوده و در همه این سال ها تلاش کردیم تا آرامش خاطر را به شما عزیزان هدیه کنیم به همین خاطر به این امر واقف هستیم که یکی از مهمترین دغدغه های شما بیمه گذاران عزیز دریافت خسارت از شرکت های بیمه در زمان وقوع حادثه است ، باید عرض کنیم که صدور فنی ،علمی و دقیق بیمه اولین و اساسی ترین گام برای دریافت بدون مشکل خسارت از شرکت های بیمه است ،لذا سعی نموده ایم تا بیمه نامه های صادره کاملا فنی و علمی و حقوقی در اختیار بیمه گذاران خود قرار بدهیم و از لحظه صدور بیمه تا دریافت خسارت همواره در کنار شما باشیم.

گواه ما :

گواه ما دراین رابطه بیمه گذاران عزیزی هستند که در همه این سال ها در کنار ما بوده و هستند و همچنان حمایت مان می کنند. ما نیز همیشه سعی نمودیم لبخند رضایت را بر لبان آنها بنشانیم امید آن داریم که باحمایت های همه جانبه خود ما را دراین ماموریت و سفر همراهی کنید.

بیمه فروش

جهانشاه محرابیان
مدیر نمایندگی

فارغ التحصیل رشته حسابداری ،بیمه ،بازاریابی

علی کوشکستانی
کارشناس فروش

فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران

افسانه شکاری
کارشناس صدور

فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی