چگونه بیمه را راحت بخریم ؟

اگر می خواهید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنی و  بیمه خودتو بصورت آنلاین صادر کنی می تونی به  از بیمه فروش  به آدرس https://www.azbimehforoosh.com سر بزنی و بیمه‌خودتو صادر کنی یا هربیمه ای را که می خواهی سفارش بدی.

فرض کنیم می‌خوای بیمه شخص ثالث بخری. اول به سایت از بیمه فروش  وارد می‌شی و با انتخاب بیمه شخص ثالث و وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده می‌تونی قیمت بیمه رو ببینی و سقف پوشش‌هایی که می‌خواهی رو انتخاب کنی و در نهایت  از سایت از بیمه فروش به صورت آنلاین  بیمه را بخری. همه این مراحل حتی چند دقیقه هم زمان نمی‌بره. اون هم توی هر ساعت از شبانه‌روز امکان‌پذیره. این یعنی تجربه  لذتبخش از یک خرید ساده و سریع بیمه!

برای دریافت بیمه‌نامه هم لازم نیست مراجعه کنی می تونی همان لحظه بیمه را چاپ بگیری و یا اینکه  بیمه‌نامه به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می‌شه کافیه از قسمت پشتیبانی پی گیر بیمه ات باشی . میدونی که دیگه بیمه شخص ثالث نیاز به نسخه کاغذی نداره و لینک بیمه صادره شده بر روی گوشی تلفن همراهت ارسال میشه کافی این لینک را بررسی کنی یا از سایت بیمه مرکزی استعلام بیمه ات را بگیری .اگه هم خواستی می تونیم بیمه را بر روی واتس آپ یا ایمیل شما ارسال کنیم.

  البته نسخه کاغذی بیمه‌نامه همیشه توی بایگانی بیمه فروش هست و هر زمان که خواسته باشید می‌تونید اونو دریافت کنین.اگر هم نسخه کاغذی بیمه را می خوای می تونی تماس بگیری ویا آدرس بدی تا برای تو رایگان ارسال کنیم برای ما خیلی مهمه که برای خرید بیمه تو زحمت نیفتی ضمنا هر زمان خدای ناکرده دچار خسارت شدی می تونی با ما تماس بگیری  از مشاوره رایگان ما بهرمند بشی . کافی از قسمت تماس با ما با ما در ارتباط باشی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
ارسال از طریق واتساپ